fslcalways Photos & Videos

4 weeks ago

Панкейки без соды и разрыхлителя Ингредиенты: 3 яйца 5 ст. л. сахара 350мл молока 4 ст.л. растительного масла Щепотка соли Желтки отделить от Белков. К желткам добавить сахар, молоко,муку масло, взбивать после каждого ингредиента. Белки взбить с солью К желткам постепенно аккуратно вести белки (они как раз и дают пышность) Обжаривать до появления пузырьков, потом переворачивать, с другой стороны обжарить сек 30. Приятного аппетита) #TagsForLikesFSLC #follow #shoutout #like #comment #f4f #s4s #l4l #c4c #followback #shoutoutback #likeback #commentback #love #instagood #photooftheday #pleasefollow #pleaseshoutout #pleaselike #pleasecomment #teamfslcback #fslcback #follows #shoutouts #likes #comments #fslcalways

30
4 weeks ago

Bolsa Louis Vuitton Delightful Monograma confeccionada em canvas com monograma, acabamento em couro na cor caramelo e ferragem em metal dourado. Possui tamanho médio, alça grossa e fecho em mosquetão. Conta com um bolso na parte interna. Acompanha dust bag. Seminova, ótimo estado de conservação. Possui somente couro escurecido, característica da marca. Medidas Altura: 36 cm Largura: 49 cm Profundidade: 15 cm Alça: 21 cm Preço Poemä Noire R$3.800 Preço Loja R$7.000

61
4 weeks ago

ضع السماعة واستمع دون مضايقة من حولك 🎧 ـ ـ مشكلة البعض! ـ ـ تحياتي د.دينا ⭐️ #ملهمة ـ ـ ⛔️ محتوياتي مجهود شخصي و خاصة بصفحتي، و اسمح بالاقتباس مع ذكر المصدر.. شكرا لتفهمكم. @ct_dina_ ً ً ً ً ً ‏. #cute #likeforlike #igmood #followed #followfolllowfollow #folowhim #equallove #igdaly #pleascomment #likethisphoto #trocolikes #likeforfollow #picstict #follow4follow #followshoutoutcomment #followplease #fff #shoutoutback #tagsforlikesfsle #fslcack #pleaseshoutout #curtidas #followshoutoutlikecomment #fslcalways #love #followmenow #igfamous

172
4 weeks ago

Arap Kizi krem per eleminimin e njollave(pikave) kafe ne lëkurë! E gjeni tek 👉 @porosiaime_online +386 49 47 57 29 THUAJ LAMTUMIRË QUKAVE PËRGJITHMON😱😍👇 KREM KUNDËR PIKLAVE TË KAFTA NË LËKURË(Arap Kizi) Sasia 20ml: Kremi me ekstrakte vajore arrin efektin e dëshiruar brenda 7 dite përdorimi duke zbardhur fytyrën tuaj dhe larguar piklat në lëkurë. Kremi ka veti ne zbardhjen e lëkures tuaj dhe largon piklat nga ajo. PËRFITIMI: E dizajnuar special për lëkurat e ndjeshëme Ndihmon në promovimin e potencialit qelizor të lëkurës Zbardhues i lëkurës Nxit qarkullimin e gjakut që mblidhet në fytyrë 👉Rrit qarkullimin e melaninës 👉Përshpejton rinovimin qelizor 👉Menjanon qelizat e vjetra 👉Eliminon qelizat e vdekuara 👉Eliminon njollat e errëta në lëkurë 👉Eliminon piklat në fytyrë dhe kloazmat duke lën fytyren tuaj të bardh dhe të kristalt rinore. Vepron gradualisht dhe vazhdimisht në sistemimin e qelizave të lëkurës Me infiltrim dhe absorbim të lart ndihmon në zbardhjen dhe rigjallërimin e lëkurës Zbut cutinin Tret dhe largon melaninën e grumbulluar Infiltrohet thell në lëkur duke rigjallëruar Kremi është Anti-Akne, kundër shenjave, kundër piklave dhe zbardhues i fytyrës 🔘PËRDORIMI: Në mbrëmje para se me fjet, pastroni fytyren tuaj sa më pastër dhe më pas vendose kremin dhe lereni të qëndrojë deri në mengjes. Privatesia e klientit 100% e sigurt #ad

121
4 weeks ago

Bolsa Chanel confeccionado em couro com matelassê na cor preta. O modelo possui alça dupla de corrente prateada, monograma em ferragem na parte frontal, três bolsos internos sendo um com zíper e fecho por botão magnético com logo da marca. Acompanha dust bag e cartão da marca. Coleção de 2015 Seminovo, em perfeito estado de conservação. Medidas: Altura: 27cm Largura: 32cm Profundidade: 11cm Alça de mão: - Alça de ombro: 31cm Preço Poemä Noire R$ 10.990 Preço loja R$ 25.000

141
1 month ago

Tidak mudah menuju kesini. Terjalnya jalanan setapak tidak membuat saya lelah akan segarnya udara hutan. Saya tahu ini dilarang, karena pembatas kawat pagar berduri yang di rusak untuk bisa masuk menuju telaga ini namun aku tidak tahu ini legal atau tidak. Namun sangat amat di sayangkan ketika saya sampai disana ada banyak sampah yang saya lihat seperti plastik dan beberapa jenis botol minum dan berbahan dasar plastik dan bahkan bungkus mie instan sekalipun saya temui disana. Namun saya tidak mengambil gambar untuk samph sampah itu (sangat disayangkan) saya pergi hanya berdua dengan teman saya bahkan kita hanya membawa satu botol minum dan membawanya kembali di saat pintu masuk ada seorag petugas paruhbaya yang menjaganya dan kami meninggalkan sampah kami tepat di sebelah pos dia menjaganya karena disitu dia menumpukkan beberapa botol dan kaleng bekas. Saya tidak merekomendasikan kalian yang lemah untuk menuju ketelaga ini. Bukan karena jauhnya perjalanan setapak namun juga terjalnya jalan tersebut dan perjalanan yang kami tempuh pulang dan pergi sejauh 4,5 km (menurut perhitungan hp saya) wkwk 🤪 namun indahnya pemandangan dan tenangnya suara air terjun membuat saya merasa relaks dan tidak ingin beranjak pulang walau air terjun tersebut hanya setinggi krg lebih 2 meter saja. jika kalian ingin melihat video selengkapnya ada di IGTV saya. Ingat! Tetaplah menjaga kebersihan alam dan bawa pulanglah sampah yang anda bawa 💚🏳️‍🌈 #ndihewllaaroundtheworld

5823
10 months ago

Summer in turk 🔥

1753
1 year ago

👋🏼

2136