aksesore Photos & Videos

16 hours ago

Klasi një mashkulli duket dhe nga ora e cila mban! Bëjeni tuaj në këtë orë "CUENA " me rripa kafe,Lekure shumë cilësore! Rezistente kundra ujit 3 ATM Për vetëm 2500 leke (te reja) dhe perfitoni transportin #falas 2-4 ditë në të gjithë shqiperine Mundesi pagese ne momentin e dorezimit #tirane #shkoder #shqiperi #vlore #durres #albania #albanian #korce #elbasan #sarande #lezhe #tirana #shqiperia #aksesore #elektronik #durresi #love #instagram #facebook #dergesa_ne_gjith_shqiperine #dhurata #shqip #fashion #visitalbania #travel #shqipetar #berat #follow #likeforfollow

211
16 hours ago

Mbajtese kangur per femije Eshte nje mbajtese shume komode dhe e rehatshme si per femijen edhe per prindin. Praktike dhe e lehte per tu lidhur. E pershtatshem per moshat 0-30 muajsh. Mban femije deri ne 18 kg ne 4 pozicione te ndryshme Cmimi : 3500 leke te reja Transporti falas 2-4 dite ne gjithe shqiperine Mundesi pagese ne momentin e dorezimit #tirane #shkoder #shqiperi #vlore #durres #albania #albanian #korce #elbasan #sarande #lezhe #tirana #shqiperia #aksesore #elektronik #durresi #love #instagram #facebook #dergesa_ne_gjith_shqiperine #dhurata #shqip #fashion #visitalbania #travel #shqipetar #berat #follow #likeforfollow

171
21 hours ago

Grirese , prerese perimesh , frutash etj etj multifunksionale me 10 aksesore dhe pjesa e tasit prej xhami perdoret si ene me vete hermetike per tu marr kudo me vete 🍝🍜🍛🍲🍢🍡🍏🍊🍋🍄🍈🍅🍆🍉🍇🍐🍑🍒🍓🍍🍞🍱🍛 . Merrni dhurate qeruesen per perime e fruta . Transport falas ne Tirane . #grirese #prerese #perime #fruta #transport #falas #tirana #multifunnksionale #kuzhine #gatime #porosit #tani #produkte #shitje #inbox #cilesi #online #aksesore

190
21 hours ago

⚜Pearls⚜ ⚜A lady's best friends ⚜

271
1 day ago

Smartwatch per femije model Q528 me karte SIM Ora inteligjente Q528 eshte nje ore për fëmijët me më shumë argëtim lojra dhe aktivitete! Ora e zgjuar përfshin pozicionimin e LBS, alarmin emergjent SOS, gjurmimin dhe monitorimin, funksionin ndërfunksional, zonën e sigurisë etj. Më shumë se vetëm një orë, është nje telefon Te dhenat: Type: Watch Phone CPU: MTK2503 External Memory: Not Supported Certificate: CE,RoHs Wireless Connectivity: GSM Network type: GSM Frequency: GSM850/900/1800/1900MHz Support 3G : No LBS:YES Bluetooth version: No Screen type: IPS Screen size: 1.44 inch SIM Card Slot: Single SIM Language: English or Russian ( up to your order) Additional Features: Alarm,Calendar,LBS Battery Capacity 300-450mAh Charging time is 2~3 hours. CMIMI: 3500 mije leke te reja Transporti falas 2-4 ne gjith shqiperine Mundesi pagese ne momentin e dorezimit #tirane #shkoder #shqiperi #vlore #durres #albania #albanian #korce #elbasan #sarande #lezhe #tirana #shqiperia #aksesore #elektronik #durresi #love #instagram #facebook #dergesa_ne_gjith_shqiperine #dhurata #shqip #fashion #visitalbania #travel #shqipetar #berat #follow #likeforfollow

170
2 days ago

Klasi një mashkulli duket dhe nga ora e cila mban! Bëjeni tuaj në këtë orë "CUENA " me rripa te zinj,Lekure shumë cilësore! Rezistente kundra ujit 3 ATM Për vetëm 2500 leke (te reja) dhe perfitoni transportin #falas 2-4 ditë në të gjithë Shqipërinë Pagesa bëhet kur merrni produktin! #tirane #shkoder #shqiperi #vlore #durres #albania #albanian #korce #elbasan #sarande #lezhe #tirana #shqiperia #aksesore #elektronik #durresi #love #instagram #facebook #dergesa_ne_gjith_shqiperine #dhurata #shqip #fashion #visitalbania #travel #shqipetar #berat #follow #likeforfollow

312
3 days ago

Mp3 per makine modeli C8 mund ta lidhni me Bluetoothin e tel te degjoni music mund ti pergjigjeni thirrjeve te telefonatave me buton Mp3 suporton 1 porte usb,aux dhe sd card,ka nje cilese te larte te zerit Cmimi: 1600 leke te reja Transporti falas 2-4 dite ne gjithe shqiperine Mundesi pagese ne momentin e dorezimit #tirane #shkoder #shqiperi #vlore #durres #albania #albanian #korce #elbasan #sarande #lezhe #tirana #shqiperia #aksesore #elektronik #durresi #love #instagram #facebook #dergesa_ne_gjith_shqiperine #dhurata #shqip #fashion #visitalbania #travel #shqipetar #berat #follow #likeforfollow

310
4 days ago

Ore per femra Contena ngjyre silver Model I vitit 2018,me zinxhir Celik inox,case stainless steel (Nuk ndryshket as nxihet) Diametri: 3.8cm Gjatësia e zinxhirit: 22cm Gjerësia e brezit: 1.8cm Dhurate ideale per Ditëlindje,Shen Valentin,7-8marsin Rezistente kundra ujit te perditshem Cmimi : 2500 leke te reja Transporti falas 2-4 dite ne gjith shqiperine Mundesi pagese ne momentin e dorezimit #tirane #shkoder #shqiperi #vlore #durres #albania #albanian #korce #elbasan #sarande #lezhe #tirana #shqiperia #aksesore #elektronik #durresi #love #instagram #facebook #dergesa_ne_gjith_shqiperine #dhurata #shqip #fashion #visitalbania #travel #shqipetar #berat #follow #likeforfollow

280
4 days ago

Ore per femra Contena ngjyre gold Model I vitit 2018,me zinxhir Celik inox,case stainless steel (Nuk ndryshket as nxihet) Diametri: 3.8cm Gjatësia e zinxhirit: 22cm Gjerësia e brezit: 1.8cm Dhurate ideale per Ditëlindje,Shen Valentin,7-8marsin Rezistente kundra ujit te perditshem Cmimi : 2500 leke te reja Transporti falas 2-4 dite ne gjith shqiperine Mundesi pagese ne momentin e dorezimit #tirane #shkoder #shqiperi #vlore #durres #albania #albanian #korce #elbasan #sarande #lezhe #tirana #shqiperia #aksesore #elektronik #durresi #love #instagram #facebook #dergesa_ne_gjith_shqiperine #dhurata #shqip #fashion #visitalbania #travel #shqipetar #berat #follow #likeforfollow

260
4 days ago

Power bank 6000 mAh Bateri e jashtme per te karikuar telefonin tuaj Me 2 porta karikimi mund te karikoni 2 telefona njekohesisht Ekrani dixhital tregon fuqinë në kohë reale te % se baterise Cmimi : 2800 leke te reja Transporti falas 2-4 dite ne gjithe shqiperine Mundesi pagese ne momentin e dorezimit #tirane #shkoder #shqiperi #vlore #durres #albania #albanian #korce #elbasan #sarande #lezhe #tirana #shqiperia #aksesore #elektronik #durresi #love #instagram #facebook #dergesa_ne_gjith_shqiperine #dhurata #shqip #fashion #visitalbania #travel #shqipetar #berat #follow #likeforfollow

562
4 days ago

Mbajtese telefoni per makine qe vendoset ne xham ose ne kroskot per cdo smart phone deri ne 6- inch Universale Mund te rrotullohet 360° Shume praktike dhe shume cilesore! Cmimi: 1500 leke te reja Transporti falas 2-4 dite ne gjithe shqiperine Mundesi pagese ne momentin e dorezimit #tirane #shkoder #shqiperi #vlore #durres #albania #albanian #korce #elbasan #sarande #lezhe #tirana #shqiperia #aksesore #elektronik #durresi #love #instagram #facebook #dergesa_ne_gjith_shqiperine #dhurata #shqip #fashion #visitalbania #travel #shqipetar #berat #follow #likeforfollow

230
1 week ago

Varse per femra e vecante Material: 925 Sterling Silver me gur Kristal blu Gjatesia: 40+3cm Cmimi : 1500 leke te reja Transporti falas 2-4 dite ne gjith shqiperine Mundesi pagese ne momentin e dorezimit #tirane #shkoder #shqiperi #vlore #durres #albania #albanian #korce #elbasan #sarande #lezhe #tirana #shqiperia #aksesore #elektronik #durresi #love #instagram #facebook #dergesa_ne_gjith_shqiperine #dhurata #shqip #fashion #visitalbania #travel #shqipetar #berat #follow #likeforfollow

380
1 week ago

Ore per femra shengke ngjyre silver Nje model elegant dhe I bukur Me rripa inoks, stainless steel DHE case stainless steel Nuk ndryshket Dial Diameter: 32mm Band Length: 20.5cm Band Width: 15mm Rezistente kundra ujit 3 Atm (Ujit te perditshme) Cmimi : 2700 leke te reja Transporti falas 2-4 dite ne gjith shqiperine Mundesi pagese ne momentin e dorezimit #tirane #shkoder #shqiperi #vlore #durres #albania #albanian #korce #elbasan #sarande #lezhe #tirana #shqiperia #aksesore #elektronik #durresi #love #instagram #facebook #dergesa_ne_gjith_shqiperine #dhurata #shqip #fashion #visitalbania #travel #shqipetar #berat #follow #likeforfollow

373
1 week ago

Kufje 2-she me Bluetooth model I7-s Jane projektuar posaçërisht për ju për të dëgjuar muzikë ti përgjigjeni thirrjeve gjatë kryerjes së aktivitetit sportiv ose drejtimit të automjetit, i cili përmban teknologji të avancuar True Wireless (TWS) BT, mikrofonin e integruar dhe altoporlanti. Një shok i mrekullueshëm për jetën tuaj të përditshme. E pershtatshme per lloj telefoni iPod PC laptop etj.. Shumë e praktike DHE e lehte NE perdorim Cmimi : 2500 leke te reja Trasnporti falas 2-4 dite ne te gjithe shqiperine Mundesi pagese ne momentin e dorezimit #tirane #shkoder #shqiperi #vlore #durres #albania #albanian #korce #elbasan #sarande #lezhe #tirana #shqiperia #aksesore #elektronik #durresi #love #instagram #facebook #dergesa_ne_gjith_shqiperine #dhurata #shqip #fashion #visitalbania #travel #shqipetar #berat #follow #likeforfollow

272
1 week ago

Ore per femra me rrip te bardhe lekur e butë shume cilesore Nje model elegant dhe I bukur Cmimi: 1800 leke te reja Transporti falas 2-4 dite ne gjith shqiperine Mundesi pagese ne momentin e dorezimit #tirane #shkoder #shqiperi #vlore #durres #albania #albanian #korce #elbasan #sarande #lezhe #tirana #shqiperia #aksesore #elektronik #durresi #love #instagram #facebook #dergesa_ne_gjith_shqiperine #dhurata #shqip #fashion #visitalbania #travel #shqipetar #berat #follow #likeforfollow

471
1 week ago

Boks me Bluetooth vjen me nje bluetooth Version:Bluetooth 5.0 me 2 bokse sebashku 5w,suporton sd card deri ne 32 GB mund ta lidhni me telefonin dhe te flisni nepermjet tij,Support Protocol:A2DP, AVRCP, HFP, HSP AUX,Bluetooth,USB Tregues ore,DHE I disponushem me nje alarm te dyfisht Kap ne nje distance prej 10 m,ka nje battery lithium te rikarikueshme kapaciteti I baterise 1600 mAh. Karikohet deri ne 4 ore dhe mund ta perdorni te degjoni music 6-8 ore.. Ka nje ze te larte shume te qarte dhe te paster. CMIMI: 2800 LEKE TE REJA Trasnporti falas 2-4 dite ne te gjithe shqiperine Mundesi pagese ne momentin e dorezimit #tirane #shkoder #shqiperi #vlore #durres #albania #albanian #korce #elbasan #sarande #lezhe #tirana #shqiperia #aksesore #elektronik #durresi #love #instagram #facebook #dergesa_ne_gjith_shqiperine #dhurata #shqip #fashion #visitalbania #travel #shqipetar #berat #follow #likeforfollow

300
1 week ago

Ore per femra ngjyre silver.. Nje model elegant dhe I bukur Me rripa inoks,me akrepa te zinj Rezistente kundra ujit 3 Atm (Ujit te perditshme) Cmimi : 2400 leke te reja Transporti falas 2-4 dite ne gjith shqiperine Mundesi pagese ne momentin e dorezimit #tirane #shkoder #shqiperi #vlore #durres #albania #albanian #korce #elbasan #sarande #lezhe #tirana #shqiperia #aksesore #elektronik #durresi #love #instagram #facebook #dergesa_ne_gjith_shqiperine #dhurata #shqip #fashion #visitalbania #travel #shqipetar #berat #follow #likeforfollow

280
1 week ago

Shkop për Selfie me Bluetooth,një mbajtës ideal që ju mundëson fotografi selfie shumë cilësore me më të dashurit tuaj. Ky shkop mbajtës është ideal për fotografim nga telefoni juaj. Falë peshës së tij të lehtë, ju mund ta mbani atë kudo që shkoni dhe ta shfrytëzoni atë absolutisht në çdo vend. Mos harroni ta merrni atë në një party, pushime apo në vizitë te shokët tuaj dhe të ruani kujtimet më të mira. Përveç se është i përshtatshëm për telefona, ai funksionon edhe me pajisjet tjera që lidhen me Bluetooth Cmimi: 1500 leke te reja Transporti falas 2-4 ne gjith shqiperine Mundesi pagese ne momentin e dorezimit #tirane #shkoder #shqiperi #vlore #durres #albania #albanian #korce #elbasan #sarande #lezhe #tirana #shqiperia #aksesore #elektronik #durresi #love #instagram #facebook #dergesa_ne_gjith_shqiperine #dhurata #shqip #fashion #visitalbania #travel #shqipetar #berat #follow #likeforfollow

372
1 week ago

Paisje pergjimi usb Regjistron me ze dhe me video te nje cilesie shume te mire deri ne 60 min Parametrat përkatës: Rezolucioni i videos: 1280 * 960 Rezolucioni i imazhit: 1600 * 1200 Shpejtësia e videos: 30 fps Formatet Video: AVI ose MEDIA PLAYER Formate të figurave: JPG Tensioni i ngarkimit: DV-5V Llojet e Porteve: USB 2.0 Suporton sd card deri ne 32 Gb Eshte me bateri te rikarikushme Shoqerohet me fish karikimi dhe me 1 mbajtese celsash Cmimi: 3500 leke te reja Transporti falas 2-4 dite ne gjithe shqiperine Mundesi pagese ne momentin e dorezimit #tirane #shkoder #shqiperi #vlore #durres #albania #albanian #korce #elbasan #sarande #lezhe #tirana #shqiperia #aksesore #elektronik #durresi #love #instagram #facebook #dergesa_ne_gjith_shqiperine #dhurata #shqip #fashion #visitalbania #travel #shqipetar #berat #follow #likeforfollow

340
1 week ago

Litar elastik 120 cm per ushtrime te ndryshme fitness si yoga,stretching, Pilates Përmirëson forcën, gamën e levizjes dhe fleksibilitetin eshte një produkt të thjeshtë për t'u përdorur, i lëvizshëm, në natyrë, në palestër, në shkollë, në udhëtim, në shtëpi ose në rrugë. E bere NGA material latex me cilësi premium gome. Cmimi: 1200 Leke te reja Transporti falas 2-4 dite ne gjith shqiperine Mundesi pagese ne momentin e dorezimit #tirane #shkoder #shqiperi #vlore #durres #albania #albanian #korce #elbasan #sarande #lezhe #tirana #shqiperia #aksesore #elektronik #durresi #love #instagram #facebook #dergesa_ne_gjith_shqiperine #dhurata #shqip #fashion #visitalbania #travel #shqipetar #berat #follow #likeforfollow

330
1 week ago

Ne OFERTE 3200 leke te reja Kamer per makine Ju ndihmon te filmoni momentet me te bukura gjate udhetimit tuaj.. Shume praktike dhe lehte ne perdorim TE DHENAT: Display: 2.4 Inch Lcd Screen Optical format: 1/2.5" 2M/5M pixel COMS LENS: Wide angle view 170 degree Video resolution: 1280*720 60FPS Color: Black G-sensor: YES Video record format: M-JPEG ,AVC1 File format: Video: AVI; Photo: JPEG(3M/2M/1.3M/VGA) Video save interval: 1 min/3 min/5min/10min Record loop: optional cyclic video recording Memory card : TF Card up to 32GB (Card is not included) Power: USB power adapter, Built-in Battery SHOQEROHET NE KUTI ME AKSESORET E VET Transporti falas 2-4 ne gjithe shqiperine Mundesi pagese ne momentin e dorezimit #tirane #shkoder #shqiperi #vlore #durres #albania #albanian #korce #elbasan #sarande #lezhe #tirana #shqiperia #aksesore #elektronik #durresi #love #instagram #facebook #dergesa_ne_gjith_shqiperine #dhurata #shqip #fashion #visitalbania #travel #shqipetar #berat #follow #likeforfollow

300
1 week ago

Ore per femra ngjyre silver me case gold Nje model elegant dhe I bukur Me rripa inoks,fush te bardh me akrepa dhe case gold Rezistente kundra ujit 3 Atm (Ujit te perditshme) Cmimi : 2400 leke te reja Transporti falas 2-4 dite ne gjith shqiperine Mundesi pagese ne momentin e dorezimit #tirane #shkoder #shqiperi #vlore #durres #albania #albanian #korce #elbasan #sarande #lezhe #tirana #shqiperia #aksesore #elektronik #durresi #love #instagram #facebook #dergesa_ne_gjith_shqiperine #dhurata #shqip #fashion #visitalbania #travel #shqipetar #berat #follow #likeforfollow

432
1 week ago

2Jastik makine per femije ngjyre roz,boj qielli DHE gri Ky jastik do te mbeshtese koken dhe qafen e femijes tuaj ne menyre te sigurisht.. Vendoset tek rripi I sigurimit. Material:pëlhurë kamoshi Shume I lehte ne pastrim Madhesia:Madhësia: 30x10.5cm 2 jastik vin tek ju per vetem: 1800 leke te reja Transporti falas 2-4 dite ne gjithe shqiperine Mundesi pagese ne momentin e dorezimit #tirane #shkoder #shqiperi #vlore #durres #albania #albanian #korce #elbasan #sarande #lezhe #tirana #shqiperia #aksesore #elektronik #durresi #love #instagram #facebook #dergesa_ne_gjith_shqiperine #dhurata #shqip #fashion #visitalbania #travel #shqipetar #berat #follow #likeforfollow

250
1 week ago

2 Jastik per makine Mbroni qafën, pushoni muskujt tuaj, jepini makinës tuaj më rehatshem,dhe më të sigurt. Madhësia: 27 x 18cm 2 Jastik cifte vin tek ju per vetem 1800 leke te reja Transporti falas 2-4 dite ne te gjithe shqiperine Mundesi pagese ne momentin e dorezimit #tirane #shkoder #shqiperi #vlore #durres #albania #albanian #korce #elbasan #sarande #lezhe #tirana #shqiperia #aksesore #elektronik #durresi #love #instagram #facebook #dergesa_ne_gjith_shqiperine #dhurata #shqip #fashion #visitalbania #travel #shqipetar #berat #follow #likeforfollow

281
1 week ago

Ne OFERTE 3000 leke te reja Pasqyre me kamer per makine Ju ndihmon te filmoni momentet me te bukura gjate udhetimit tuaj.. Shume praktike dhe lehte ne perdorin Mund ta montoni mbi pasqyren aktuale qe keni pa e hequr ate.. TE DHENAT: Storage: maximum support for 32G High-speed TF card Pixels: 500 mega Wide angle: 170 degrees Chip program: lingtong Data storage time: automatic loop recording Screen size: 3.6inch Video format: AVI .1920x720P 30fps Photo format: 2560x1920 JPG Lens: small lens Battery capacity: 250 mA Charging time: about 2 hours SHOQEROHET NE KUTI ME AKSESORET E VET Transporti falas 2-4 ne gjith shqiperine Mundesi pagese ne momentin e dorezimit #tirane #shkoder #shqiperi #vlore #durres #albania #albanian #korce #elbasan #sarande #lezhe #tirana #shqiperia #aksesore #elektronik #durresi #love #instagram #facebook #dergesa_ne_gjith_shqiperine #dhurata #shqip #fashion #visitalbania #travel #shqipetar #berat #follow #likeforfollow

260
1 week ago

Power bank 6000 mAh Bateri e jashtme per te karikuar telefonin tuaj Me 2 porta karikimi mund te karikoni 2 telefona njekohesisht Ekrani dixhital tregon fuqinë në kohë reale te % se baterise Cmimi : 2800 leke te reja Transporti falas 2-4 dite ne gjithe shqiperine Mundesi pagese ne momentin e dorezimit #tirane #shkoder #shqiperi #vlore #durres #albania #albanian #korce #elbasan #sarande #lezhe #tirana #shqiperia #aksesore #elektronik #durresi #love #instagram #facebook #dergesa_ne_gjith_shqiperine #dhurata #shqip #fashion #visitalbania #travel #shqipetar #berat #follow #likeforfollow

340
1 week ago

Smart bracelet y5 Byrzylyk inteligjent Mates distance /Hapa km Monitorim I rrahjeve te zemres Tregon kohen Ore Daten Tregues I djegies se kalorive Monitorim gjumi Mates presionit te gjakut Sinjalizues me dridhje Kujtues telefonatash Sinjalizues sms KUNDRA UJIT PER CDO TEL ISO ANDROID Karikohet rreth 2 ore Mund ta perdorni 5 deri ne 7 dite CMIMI: 3000 mije leke te reja Transporti falas 2-4 dite ne gjithe shqiperine Pagese behet ne dorezim! #tirane #shkoder #shqiperi #vlore #durres #albania #albanian #korce #elbasan #sarande #lezhe #tirana #shqiperia #aksesore #elektronik #durresi #love #instagram #facebook #dergesa_ne_gjith_shqiperine #dhurata #shqip #fashion #visitalbania #travel #shqipetar #berat #follow #likeforfollow

280
1 week ago

Mini Wireless Bluetooth 4.0 Mini Kujfe me Bluetooth versioni bluetooth  4.0 Mund ta perdorni kudo ne shtepi ne pune  ne makine ne palester etj.. Praktike dhe shume e lehte ne perdorin. Cilesia e zerit shume e paster HD. Mund te degjoni music deri deri ne 5 ore te flisni ne telefon deri ne 4 ore si mund ta karikoni shume shpejt.. Distanca e bluetooth 10 m Cmimi : 1500 leke te reja Transporti falas 2-4 dite ne gjithe shqiperine Mundesi pagese ne momentin e dorezimit #tirane #shkoder #shqiperi #vlore #durres #albania #albanian #korce #elbasan #sarande #lezhe #tirana #shqiperia #aksesore #elektronik #durresi #love #instagram #facebook #dergesa_ne_gjith_shqiperine #dhurata #shqip #fashion #visitalbania #travel #shqipetar #berat #follow #likeforfollow

280
1 week ago

Varse per femra e vecante dhe e bukur Material:  Ar i bardhe i perpunuar me gur zirconi Cmimi: 1300 leke te reja Transporti falas 2-4 dite ne gjithe shqiperine Mundesi pagese ne momentin e dorezimit #tirane #shkoder #shqiperi #vlore #durres #albania #albanian #korce #elbasan #sarande #lezhe #tirana #shqiperia #aksesore #elektronik #durresi #love #instagram #facebook #dergesa_ne_gjith_shqiperine #dhurata #shqip #fashion #visitalbania #travel #shqipetar #berat #follow #likeforfollow

421
1 week ago

Mbajtese telefoni per makine qe vendoset ne xham ose ne kroskot per cdo smart phone deri ne 6- inch Universale Mund te rrotullohet 360° Shume praktike dhe shume cilesore! Cmimi: 1500 leke te reja Transporti falas 2-4 dite ne gjithe shqiperine Mundesi pagese ne momentin e dorezimit #tirane #shkoder #shqiperi #vlore #durres #albania #albanian #korce #elbasan #sarande #lezhe #tirana #shqiperia #aksesore #elektronik #durresi #love #instagram #facebook #dergesa_ne_gjith_shqiperine #dhurata #shqip #fashion #visitalbania #travel #shqipetar #berat #follow #likeforfollow

250
1 week ago

Mini Wireless Bluetooth 4.0 Mini Kujfe me Bluetooth versioni bluetooth  4.0 Mund ta perdorni kudo ne shtepi ne pune  ne makine ne palester etj.. Praktike dhe shume e lehte ne perdorin. Cilesia e zerit shume e paster HD. Mund te degjoni music deri deri ne 5 ore te flisni ne telefon deri ne 4 ore si mund ta karikoni shume shpejt.. Distanca e bluetooth 10 m Cmimi : 1500 leke te reja Transporti falas 2-4 dite ne gjithe shqiperine Mundesi pagese ne momentin e dorezimit #tirane #shkoder #shqiperi #vlore #durres #albania #albanian #korce #elbasan #sarande #lezhe #tirana #shqiperia #aksesore #elektronik #durresi #love #instagram #facebook #dergesa_ne_gjith_shqiperine #dhurata #shqip #fashion #visitalbania #travel #shqipetar #berat #follow #likeforfollow

270